Туристичний каталог Хата в Карпатах. Про нас.

Проект Хата в Карпатах створений для того, щоб відпочинок в Карпатах став доступним якомога більшому колу користувачів, і покликаний виконати дві місії:

1. Полегшити туристам, які планують провести відпочинок в Карпатах пошук підходящих місць для бронювання проживання.

2. Допомогти власникам і керівникам об'єктів розміщення, об'єктів туристичної інфраструктури, ресторанів, кафе і магазинів, донести до потенційних гостей повну інформацію про себе.

Сайт hatavkarpatah.com дозволяє користувачам шукати потрібні об'єкти двома способами: на карті, виходячи з територіальних переваг і по каталогу, виходячи з таких параметрів, як вартість, перелік послуг. Кожен об'єкт розміщення має власну сторінку з докладним описом, орієнтовними цінами, фотографіями і відеороликами, відгуками реальних гостей, а також з прямими контактами власників, або керівників.

На сайті hatavkarpatah.com для користувачів реалізована можливість побачити інформацію про події і місця проведення заходів, які відбуваються, або відбуватимуться поруч з обраним місцем відпочинку в Карпатах.

На картах, крім житла в Карпатах, розміщені позначки і інформація про пам'ятки природи, історії та культури, про ресторани, кафе і магазини, про витяги і пункти прокату для зимового і літнього відпочинку, АЗС і СТО, про інші об'єкти туристичної інфраструктури.

На сайті hatavkarpatah.com постійно розміщуються новини від учасників каталогу, а також інформація про події, які відбуваються в різних регіонах Карпат.

Туристичний форум проекту Хата в Карпатах призначений для спілкування між учасниками каталогу і користувачами - потенційними гостями, а також для того, щоб туристи могли обмінюватися між собою корисною інформацією.

Відпочинок в Карпатах з кожним роком стає все більш популярним. Сайт hatavkarpatah.com бере активну участь у розвитку та просуванні на ринку туристичних послуг такого продукту, як "Відпочинок в Карпатах"

Хочете отримувати актуальну, цікаву інформацію та новини,
а також цікаві пропозиції?
Підпишіться на розсилку!