Вхід в особистий кабінет

Переваги, які ви отримуєте

 • Станьте ближче до ваших гостей!

  Туристам, які шукають відпочинок в Карпатах, дуже потрібна детальна і достовірна інформація про те, які умови і послуги пропонує Ваш готель, садиба, котедж, або гостьовий будинок. Участь у каталозі Хата в Карпатах - гарантія того, що про вас дізнаються!

 • Спілкуйтеся з вашими гостями!

  Учасники каталогу Хата в Карпатах мають можливість спілкуватися з потенційними гостями за допомогою будь-яких власних каналів зв'язку, а також за активного сприяння адміністраторів сайту hatavkarpatah.com на форумі і використовуючи форму зворотнього зв'язку.

 • Створюйте новини та події!

  Учасники каталогу Хата в Карпатах мають можливість створювати самостійно новини про те, що відбувається в їхніх готелях, віллах, садибах, гостьових будинках і поблизу. Будь-які події, роблять відпочинок в Карпатах цікавіше і різноманітніше. Вашим Гостям це сподобається!

 • Керуйте рейтингом!

  На сайті hatavkarpatah.com для учасників каталогу є можливість самостійно підвищувати рейтинг об'єкта розміщення в каталозі. з особистого кабінету ви можете регулярно виводити своє житло в Карпатах наверх списку в розділі "Каталог". Будьте першими серед кращих!