Поширені запитання

Для туристів і гостей

Як шукати найкращий відпочинок в Карпатах по каталогу

Перейдіть на сторінку КАТАЛОГ ЖИТЛА. У правій частині сторінки ви побачите перелік всіх пропозицій житла у всіх регіонах Карпат.

У лівій частині сторінки ви побачите карту, на якій розміщені мітки об'єктів розміщення, а також мітки пунктів надання різних послуг, мітки об'єктів туристичної інфраструктури, пам'яток природи, культури та історії.

При наведенні курсора на обраний вами об'єкт, його мітка на карті змінює колір, завдяки чому ви зможете побачити та зрозуміти його точне місце розташування.

У верхній частині сторінки знаходиться меню для пошуку житла в Карпатах за розширеними параметрами. Для того, щоб звузити коло об'єктів до оптимального та такого, що відповідатиме вашим потребам, просто оберіть
потрібні параметри.

У блоках з коротким описом об'єктів розміщення є піктограми з розшифровками, які описують перелік основних характеристик і послуг, які пропонує об'єкт розміщення.

Для того, щоб перейти до докладного опису об'єкта розміщення, натисніть на кнопку "Детальніше", і в новому вікні відкриється сторінка з докладним описом, фотогалереєю та прямими контактами.

Пошук по каталогу допоможе вам організувати відпочинок в Карпатах з урахуванням ваших потреб за параметром ціна - якість.

Як шукати найкращий відпочинок в Карпатах по карті

Перейдіть на сторінку ПОШУК ПО КАРТІ. На сторінці ви побачите карту Українських Карпат з мітками готелів, котеджів, садиб, гостьових будинків та інших об'єктів, які надають житло в Карпатах, ресторанів, кафе, магазинів, а також мітки інших об'єктів туристичної інфраструктури, пунктів надання різних послуг, мітки з місцями проведення подій, мітки пам'яток природи, історії та культури.

У деяких випадках об'єкти, розміщені на карті збираються у кластери із зазначенням кількості об'єктів. Для того, щоб побачити окремі мітки в кластері, досить збільшити масштаб карти.

При натисканні на мітку, у невеличкому вікні з'являється коротка інформація про цей об'єкт. При натисканні на мітку готелю, садиби, котеджу, або іншого житла, у невеличкому вікні з'являється коротка інформація і фото.

Для того, щоб перейти до повної інформації про об'єкт, вам потрібно натиснути кнопку "Детальніше", при цьому у новому вікні відкриється сторінка з детальним описом, фотогалереєю та контактами.

Пошук по карті допоможе вам організувати відпочинок в Карпатах з урахуванням параметрів місця розташування.

Як розпізнавати мітки на карті. Легенда карти

Мітки на карті розподілені на 6 типів:

  1. Житло в Карпатах: розташування готелів, садиб, гостьових будинків, вілл, котеджів, а також інших об'єктів, які надають послуги з розміщення гостей, які шукають житло в Карпатах.
  2. Пункти харчування та магазини: ресторани, кафе, бари, колиби, супермаркети, продовольчі магазини, місця для проведення пікніків, сироварні, виноробні, ринки і ярмарки.
  3. Пам'ятки: пам'ятники історії, культури та архітектури, культові місця та споруди, музеї, галереї, арт-об'єкти, а також унікальні природні та ландшафтні пам'ятки.
  4. Туристична інфраструктура: витяги, пункти прокату лижного спорядження, лижні школи, пункти прокату велосипедів, інформаційні центри, пункти надання туристичних та екскурсійних послуг, термальні басейни, місця надання оздоровчих та спа-послуг.
  5. Транспортна інфраструктура: зупинки громадського транспорту, станції технічного обслуговування і шиномонтажу для автомобілів, АЗС, пункти автомийок і паркінгу.
  6. Події: фестивалі, конкурси, ярмарки, концерти, культурно-масові заходи, спортивні заходи, екскурсії, дегустації, місцеві традиційні свята.

Як стати учасником форуму Хата в Карпатах

Для того, щоб стати учасником форуму проекту Хата в Карпатах, потрібно Підписатися на розсилку. У першому листі ви отримаєте посилання на ваш аккаунт на форумі, в якому для завершення реєстрації необхідно буде просто створити пароль для входу. Логіном для входу на форум буде адреса вашої електронної пошти, яку ви вказали при підписці на розсилку. Ставши учасником форуму ви зможете спілкуватися з учасниками каталогу та іншими туристами, задавати їм питання, створювати і обговорювати теми, які вам цікаві.

Як зв'язатись з об'єктом розміщення

Проект Хата в Карпатах створений для того, щоб зробити ваш відпочинок в Карпатах легким і приємним, тому на сайті передбачена можливість забезпечити і спростити ваше спілкування з власниками житла і керівниками об'єктів розміщення.

На сторінках готелів, садиб, вілл, котеджів розміщені прямі контакти, використовуючи які ви можете зателефонувати, відправити запит на Viber, WhatsApp, або електрону пошту.

Для збільшення кола спілкування ви можете використовувати форум Хата в Карпатах, і створюючи, або обговорюючи теми, спілкуватися одночасно з усіма учасниками каталогу.

Якщо з якихось причин, ви не зможете зв'язатися з об'єктом розміщення, який вас цікавить, ви маєте можливість написати адміністрації сайту hatavkarpatah.com. Ваше звернення, або питання обов'язково буде передані
власникам, або керівництву даного учасника каталогу максимально швидко.

Як формуються ціни, зазначені на сторінках об'єктів

Ціни на відпочинок в Карпатах, які вказані на сторінках житла в Карпатах, вносять самі власники, або керівники, виходячи з середньої вартості проживання в літній і зимовий сезони. Ціни можуть змінюватись у святкові періоди і у періоди підвищеного попиту на відпочинок в Карпатах.

Рекомендуємо вам обов'язково зв'язуватися з об'єктом розміщення для того, щоб уточнити вартість і наявність номерів на дати вашого відпочинку.

Як залишити відгук про той об'єкт, в якому відпочивали

Відгуки про ваш відпочинок в Карпатах дуже цінні і корисні туристам, які шукають в інтернеті інформацію, а також для готелів, котеджів, вілл, і інших об'єктів розміщення.

На сайті hatavkarpatah.com публікуються тільки перевірені відгуки, тому адміністрація сайту обов'язково буде зв'язуватися з тим об'єктом, відгук про який ви напишете.

Для учасників каталогу

Як стати учасником каталогу

Для того, щоб стати учасником каталогу hatavkarpatah.com необхідно зареєструватися в системі та отримати доступ до ообистого кабінету.

Як зареєструвати об'єкт у каталозі

Процедура реєстрації об'єкта в каталозі hatavkarpatah.com дуже проста. Вам необхідно перейти в розділ "Реєстрація" і заповнити форму.

Найменування вашого об'єкта потрібно написати без вказування його категорії. Наприклад, якщо ваш об'єкт має назву "Готель Елеонора ", ви пишите просто" Елеонора ". Тип об'єкту ви зможете вказати пізніше при внесенні інформації в особистому кабінеті.

Адресу електроної пошти вам потрібно внести ту, якою ви користуєтеся. Саме на цю адресу будуть надходити листи від адміністрації каталогу, починаючи з підтвердження реєстрації, до нагадувань про необхідність оновити сторінку вашого об'єкту і підняти його у рейтингу. Та ж сама адреса електроної пошти водночас буде вашим логіном для входу до особистого кабінету.

Номер телефону, будь ласка, вказуйте той, який ви використовуєте. На цей номер вам буде телефонувати адміністратор порталу для підтвердження реєстрації. Після того, як ви заповните і відправите реєстраційну форму, на вказану вами адресу електроної пошти пнадійде лист - підтвердження, а на номер телефону, який ви вказали вам обов'язково зателефонує адміністратор. Процедура проводиться таким чином для того, щоб уникнути реєстрації в каталозі неіснуючих фейкових об'єктів.

Заповніть відповідні поля українською та російською мовами. Оберіть категорію вашого об'єкту і вкажіть відстань до витягу, або можливість трансферу.

Як створити докладний опис

Після того, як ви пройдете реєстрацію і отримаєте доступ до особистого кабінету, ви отримаєте можливість створити детальний опис вашого об'єкту. Чим докладніше ви опишете переваги і особливості вашого готелю, садиби, котеджу або шале в Карпатах, тим вище ймовірність, що туристів зацікавить саме ваш об'єкт.

Для створення опису вам необхідно зайти в особистий кабінет через розділ "Службовий вхід". В особистому кабінеті, в розділі "Мої готелі" виберіть "Редагування готелю".

Детальний опис вашого об'єкту рекомендується зробити унікальним, а не скопійованим з уже існуючого сайту. В описі НЕ ВКАЗУЙТЕ, будь ласка, номери телефонів, адреси електроної пошти та посилання на сайти. Для цього є спеціальні поля. Не використовуйте, будь ласка в описі вашого об'єкта html-теги.

При створенні тексту опису пам'ятайте, що перші кілька речень система використовує для короткого опису вашого об'єкту в розділах сайту "Пошук по карті" і "Каталог Житла". Після того, як ви закінчите заповнення всіх полів, не забудьте, будь ласка натиснути на кнопку "Зберегти все".

В описі вашого об'єкта не потрібно розповідати про номерний фонд. Для цього в особистому кабінеті, в розділі "Мої готелі" виберіть "Редагування готелю" і перейдіть в розділ "Додаткова інформація" На цій сторінці ви можете вибрати типові послуги, які надаються вашим об'єктом, а також дуже докладно описати номерний фонд і внести додаткову інформацію , яка буде корисна туристам. На цій сторінці немає полів, обов'язкових для заповнення, але пам'ятайте, що чим докладніше ви опишете свій об'єкт, тим привабливіше він буде для ваших майбутніх гостей. Після того, як ви закінчите заповнення всіх полів, не забудьте, будь ласка, натиснути на кнопку "Зберегти все".

Як розмістити фото і відео об'єкта

На персональну сторінку об'єкта ви може додати необмежену кількість фотографій. Розмір фото не має бути менше ніж 600х600 пікселів, і не повинен перевищувати 3000x3000. Для того, щоб додати або редагувати фото, в розділі "Мої готелі" виберіть "Редагування готелю" і перейдіть в розділ "Фотогалерея". Додати фото ви можете, натиснувши на позначку + в синьому колі. Видалити фото ви можете, натиснувши на червону позначку Х в правому верхньому куточку фото. Призначити основну фотографію ви можете натиснувши на зелену позначку V у лівому верхньому куточку фото. При створенні фотогалереї пам'ятайте, що фото, що розміщені вами останніми, будуть відображатися першими. Після того, як ви внесете всі фото, не забудьте, будь ласка, натиснути на кнопку "Зберегти все".

Як створювати та публікувати новини

Як створювати та публікувати події

Як стати учасником форуму Хата в Карпатах

Як отримувати питання від туристів і відповідати на них

Як працювати з відгуками гостей

Хочете отримувати актуальну, цікаву інформацію та новини,
а також цікаві пропозиції?
Підпишіться на розсилку!