Тема 2019: «ЧОГО ХОЧЕ ГІСТЬ 2020? ЕКСТРАСЕРВІС чи WOW-КРЕАТИВ? І ЯК ЙОМУ ЦЕ ДАТИ?»

Це 4-ий щорічний форум для готелярів і рестораторів у Львові.

Щороку восени в рамках спеціалізованої виставки "Готельний та ресторанний бізнес" у Львові збираються готеляри і ресторатори з різних міст і регонів України. Для того, щоб поділитись досвідом, обговорити головні події цього року і збудувати стратегію на новий рік.

Піднімаються актуальні гарячі питання. Щороку пропонуються відповіді і практичні рішення. Колеги знайомляться, спілкуються і об’єднуються, щоб разом вирішувати складні задачі і готуватися до нових викликів.

Спікери Форуму – провідні практики, які рухають індустрію гостинності вперед і щедро діляться досвідом, ідеями і інструментами.

Плануйте день знань і інсайтів: 31 жовтня 2019 10:00 -18:00

Кількість місць обмежена.

В програмі форуму - три майстер-класи:

ПРО ПЕРСОНАЛ 2020

«Емоційний інтелект – як навчити співробітників считувати емоцію гостя”. Ірина Магалецька – керівник відділу навчання Національної мережі готелів та ресторанів Reikartz Hotel Group (40 готелів в Україні, Швеції і Німеччині), тренер з ресторанного сервісу.

ПРО ГОСТЯ 2020
“Головні сегменти гостей ресторанів 2019 - їх потреби, і як саме їх задовільняти”. Андрій Магалецький – керівник служби ресторанного сервісу Національної мережі готелів та ресторанів Reikartz Hotel Group (40 готелів в Україні, Швеції і Німеччині).

ПРО СЕРВІС 2020
“Феномен Алі – або як продавати не дешевше, а дорожче?”. Тетяна Гончаренко - експерт з маркетингу і стратегії. Співзасновниця Першої української онлайн школи для готелярів «BeeSmart. Точка злету!»

А також:

Chris Starbird - рік назад Кріс різко поміняв життя і приїхав допомагати розвивати Україну! Менеджер з продажів в одному з найвідоміших готельних мереж світу - Marriott в США, він пройшов практичну школу продаж і обслуговуавння гостей і поділиться досвідом - чого досі бракує у нас і які інстурменти можна залучити в роботу!

Lola Landa (Львів) - улюблена рестораторка всього Львова і не тільки, засновниця Kafe Jerusalem і сервісу доставки Lvivsmartfood, авторка багатьох кулінарних проектів.

Володимира Чайковська (Трускавець) - менеджерка з навчання і розвитку персоналу у легендарному і розкішному готельному комплексі "Mirotel Resort & Spa" і одному з найпопулярніших готелів «Весна» 3* в Трускавці. Тема: «Від пафосу до мінімалізму Від понтів до реальних потреб.
3* сервіс має підтягнутися до рівня 5*, а 5* - готовність на іноземного туриста»
.

Катерина Кульчицька (Київ) - поділиться величезним досвідом як сучасного управління, так і створення готельних проектів - від невеликого готелю Ministerka Lake House і хостелу @BeeStation до грандіозного заміського комплексу SHELEST. Кожен проект - це щось особливе, і як раз те що нам потрібно! І завжди в кожній деталі і кроці - в Катерини багато любові і орієнтованності на гостя, бо вона жодної хвилини не стоїть на місці, вчиться і готова поділитися знаннями.

Модератор і постачальник гарного настрою і ідеальної кави – нНаталя Полянська і LaKava.

Зараз діє ціна – “рання бджілка”. Чим ближче до події - тим зростатиме ціна.

Вартість участі:

Стандарт (до вартості входить: участь у Форумі + ідеальний обід від LvivSmartFood + презентації спікерів +3-денний квиток на відвідання 2 виставок: Львівського Туристичного Форуму і Готельно-Ресторанного Бізнесу).

 

До 10 жовтня: 350 грн.

Після 10 жовтня: 420 грн.

В день форуму, 31 жовтня – 490 грн.

Місці зустрічі: 31 жовтня, 10:00 -18:00, Львівський Палац Мистецтв (вул. Коперника, 17).
Акредитація партнерів та медіа: (067) 310 14 03, Тетяна.

Реєстрація тут: https://2event.com/uk/events/1837019