Брі та Камамбер разом з Шардоне, горіховий Грюйєр плюс Піно Нуар…- ммм, які поєднання. Що може бути кращим, ніж смачний дует сиру та вина?

Переконатися в цьому Ви зможете з 18 по 20 жовтня у Львові на Святі Сиру та Вина. У Вас буде змога відвідати великий ярмарок, де виробники будуть представляти свою продукцію – братимуть участь як маленькі місцеві господарства, так і великі виробники.

На другий день свята планують приділити увагу кисломолочному сиру – будуть представлені смачнющі сирники від різних виробників, а також випікання величезного Львівського сирника за давніми львівськими рецептами. Звичайно, будуть частувати всіх гостей свята.

Кожного дня планується особлива шоу-програма свята, різноманітні майстеркласи, арт-майстерні, дегустації. Також буде встановлено багато атракцій для дітей – сцена з акробатами та клоунами, інтерактивні інсталяції від польського театру Wagabunda та багато іншого.

Якщо Ви збираєтесь на відпочинок в Карпатах у ці вихідні, чи Вам пощастило і Ви народилися львів’янином – обов’язково приходьте усією родиною на Свято Сиру та Вина. Дізнаєтеся багато нового про виробництво та споживання різних вин та сирів, спробуєте смачні страви та напої, просто розважитеся та відпочините у хорошій компанії.

Вхід буде платним, 100 грн з людини. Кажуть, що всім в подарунок буде келих вина.

А щоб Ви не здавалися дуже розгубленим та змогли вразити учасників ярмарку свої знаннями - ми Вам трішки допоможемо та розповімо про основні правила поєднання вина та сиру.

Отже:

  • Червоні вина з насиченим смаком і ароматом добре поєднуються з твердими, злегка солонуватими сирами – підійдуть витримані або підкопчені Гауда і Чеддер, сир з овечого молока, Грана Падано, Пекоріно, Фіоре Сардо.
  • Легкі червоні вина підійдуть до твердого ароматизованого сиру або зрілих м'яких сирів – наприклад вдалим буде поєднання Піно Нуар та горіхового Грюйєр
  • Білі вина – у них немає танінів, вони менш ароматні і насичені і можуть підкреслити більшу кількість сирів. Ідеальні поєднання: Совіньон Блан плюс гоструватий козячий сир, Рислінг плюс Абонданс, різкуватий Шардоне плюс Брі і Камамбер
  • Традиційним є поєднання сиру з десертними винами. Солодкі ароматні вина і не менш ароматні сири змінюють смак в залежності від дуету, утворюючи незвичні відтінки післясмаку.

 

Нагадуємо деталі:     18-20 жовтня (три дні)

         Львів, біля Палацу Потоцьких

         Свято Сиру та Вина

         Буде смачно!