Другого жовтня в Україні розпочався новий проект «Дні Reikartz» від мережі готелів Reikartz Hotel Group – мережі, яка зараз налічує 39 готелів в Україні, 5 у Швеції та 2 у Німеччині. Серед українських готелів  6 розмістилися в Карпатському регіоні.

Проект має 2 основних мети:

  • По-перше – залучити нових ділових партнерів для розвитку готельного бізнесу за допомогою мережі Reikartz. Все буде відбуватися в рамках бізнес-зустрічей, основне гасло яких – «Reikartz надійний партнер»
  • По-друге – залучити нових фахівців – випускників ВУЗів до роботи в закладах мережі – будуть проводитися презентації про переваги та можливі перспективи для співробітників – проект «Кар’єра та навчання разом з Reikartz».

 

Ділові зустрічі проводитимуть у 14 містах України в готелях мережі, програму зустрічей можна подивитися на офіційному сайті Reikartz.

Перша зустріч відбулася у Reikartz Парк Готелі в Івано-Франківську. Мережа Reikartz наголосила, що вони розвивають курортний бізнес у відповідності до всіх світових стандартів, одна з їх цілей – зробити Україну популярною для іноземних туристів.